Najczęściej zadawane pytania

 
 1. Od kiedy będzie wypłacane stypendium?
  Stypendium będzie wypłacane co miesiąć poczawszy od pierwszego semestru. W pierwszym semestrze lista rankingowa sporządzona zostanie na podstawie ocen ze świadectwa matruralnego, w każdym kolejnym semestrze na podstawie wynków w nauce. Szczegóły dostępne w regulaminie programu stypendialnego.
 2. Czy wszyscy studenci I z roku 2012/2013 będą mogli otrzymać stypendium?
  Tak, wystarczy że przejdą proces rekrutacji i będą spełniać warunki określone w regulaminie programu stypendialnego.
  Nie, w trakcie rekrutacji limit miejsc został zwiększony do 290 natomiast projekt zakłada objęcie pomocą 180 studentów. Stypendium przysługuje tylko osobom objętym projektem, które  będą spełniać warunki określone w regulaminie programu stypendialnego.
 3. Czy aby dostać stypendium wystarczy mieć tylko dobrą średnią?
  Nie, prócz średniej ocen ważnym czynnikiem będzie także frekwencja w zajęciach, udział w szkoleniach, warsztatach oraz ogólna aktywność i zaangażowanie studenta w proces dydaktyczny.
 4. Czy możliwa jest utrata już przyznanego stypendium w trakcie semestru?
  Tak, weryfikacja list rankingowych odbywać się będzie co miesiąc i w szczególnych przypadkach osobie nie spełniającej warunków zawartych w regulaminie stypendium może zostać odebrane.
 5. Ile dokładnie wynosi kwota stypendium?
  Wysokość stypendium zależna będzie od pozycji na liście rankingowej najlepszych studentów, pierwszych 12 osób otrzyma stypendium wysokości 1000zł, a następnie kolejno 20 osób 600zł i 36 osób 400zł.

 

Odbiór certyfikatów z warsztatów z robotyki

Zapraszmy wszystkie osoby biorące udział w warsztatach, po odbiór certyfikatów ukończenia warsztatów z robotyki w godzinach pracy dziekanatu.

 

Programowanie robotów

W zakładce dokumenty pojawił się Podział na grupy na kurs programowania robotów.

 
 

Najnowsze komentarze

   

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress