Strona główna » Zapytania ofertowe i ogłoszenia » Ogłoszenie o pracy, „Szkolenie z ochrony środowiska i rozwiązań proekologicznych w kontekście informatyki”

 
 

Ogłoszenie o pracy, „Szkolenie z ochrony środowiska i rozwiązań proekologicznych w kontekście informatyki”

 

 

Odbiór certyfikatów z warsztatów z robotyki

Zapraszmy wszystkie osoby biorące udział w warsztatach, po odbiór certyfikatów ukończenia warsztatów z robotyki w godzinach pracy dziekanatu.

 

Programowanie robotów

W zakładce dokumenty pojawił się Podział na grupy na kurs programowania robotów.

 
 

Najnowsze komentarze

   

  Styczeń 2013
  P W Ś C P S N
  « gru   lut »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  

  Informujemy o możliwości podjęcia pracy na podstawie umowy o pracę w ramach projektu „Studiuj informatykę na UWM” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego; Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IV, działanie 4.1, poddziałanie 4.1.2.

  1. Zakres przewidziany umową obejmować będzie opracowanie programu nauczania, sylabusa i testu  zaliczeniowego oraz przeprowadzenie 16 godzin wykładów ze studentami kierunku zamawianego.
  2. Tytuł zajęć: „Szkolenie z ochrony środowiska i rozwiązań proekologicznych w kontekście informatyki „, mające na celu zwiększenie poziomu świadomości i motywacji beneficjentów w zakresie postaw proekologicznych.
  3. Grupa docelowa BO: studenci i studentki I roku informatyki stacjonarnej Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

  Ogłoszene dotyczy wyłącznie nauczycieli akademickich UWM, szczegóły w dokumencie Ogłoszenie o pracy – szkolenie z ochrony środowiska.pdf

  Więcej informacji można uzyskać w Biurze Projektu

   

  No comments

  Be the first one to leave a comment.

  Post a Comment


   
   
   

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress